Nasıl Giderim


              Adrasan'ın (Çavuşköy) Antalya'ya uzaklığı 95 km. 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz. Özel arabanızla geliyorsanız  Antalya'dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemer ve ardından Tekirova'yı geçtikten sonra yolun solunda Olympos, (Adrasan) tabelasınını görüyorsunuz. Bu kavşaktan dönerseniz Olympos üzerinden  Adrasan'a ulaşmak mümkün. Fakat bu kavşaktan dönmeyip 6 km daha ilerlerseniz aşağıda resmi bulunan asıl Adrasan Kavşağına ulaşacaksınız. Bu kavşaktan deniz yönüne uzanan 9 km'lik asfalt yoldan devam ettikten sonra  Çavuşköy meydanına geliyorsunuz, ve merkezden Sahil Beach tabelalarını takip ediyorsunuz. 2 km devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarına varıyorsunuz , dere kenarından kısa bir süre yol almanız yeterli oluyor. Solunuzda kalan dereden karşıya geçen küçük bir köprü göreceksiniz. Köprüden aracınızla geçebilirsiniz ve denize kadar inip sahile vardığınızda Sinemis'e varmış oluyorsunuz.

       
                                                      
      
  
           Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Adrasan Tur var. Yazın günde 3 kez Adrasan'a servisi vardır. Adrasan tur ile Adrasan'a geldiğinizde Sinemis Hotel'de ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi 10 mt. mesafede indirecektir.
 
           Bu saatleri yakalayamadığınızda her yarım saatte bir ise Kumluca ilçesi Çiçek Tur servisi mevcut. Çiçek Tur arabasına bindiğinizde Olympos, Çavuşköy sapağında iniyorsunuz. Adrasan yol sapağına 1 saat aralıklarla gelen Adrasan tur minibüsüne binerek Adrasan sahilde bulunan tesisimize ulaşabilirsiniz.
 
          Eğer konforlu bir şekilde tesisimize ulaşmak isterseniz rezervasyonunuzu yaptırırken havalimanından ya da otogardan transfer talebinde bulunabilirsiniz. Havaalanı veya Antalya'dan özel servis imkanımızın ücretini öğrenmek için lütfen telefonla irtibat geçiniz.