Duyurular

Facebook
Facebook & Instagram Sayfamızı beğenip güncel hareketleri takip edelim, fotoğraflarımızı paylaşalım. 
SONBAHAR,KIŞ DÖNEMİ
TESİSİMİZ 12 AY AÇIKTIR.
Gizli Cennet Adrasan'ın muhteşem kış manzarası karşınızda ,kapalı restorantımızda deniz kenarında balığınızı yemek, doğanın ve dalgaların keyif verici sesiyle kulaklarınızın pasını silmek sıcacık bir ortamda şarabınızı yudumlayarak sıcak sohbetlere dalmak için sizleri SİNEMİS 'e bekliyoruz.

backnext

Anket

Aktiviteler
        Balık avı heyecanını yaşamak veya balık turuna katılmak isteyenlere , tesisimizde konaklayan ya da günübirlik Adrasan'ı ziyaret eden misafirlere bu eşsiz zevki tattırmak için tüm imkanları sunmaktayız. Kendimize ait 9 mt lik teknemiz ile size özel turlara katılabilir , Akya, Sarıkuyruk, Orfoz, Sinarit, Torik, Palamut, Levrek,Baraküda, Zargana, Kolyoz ve Mercan balıklarını avlayabilirsiz.
Nisan Ayından itibaren tekne turu için irtibat numaralarımızdan İsmail Bey'e ulaşıp randevu alabilirsiniz.

TEKNE TURLARI  
  
             Adrasan'dan günübirlik tekne turlarına çıkmanız mümkün. İki ayrı seçeneğiniz var. Birincisi 3300 yıl önce batan ve Amerikalı deniz bilimcisi George Bas'ın üzerinde çalıştığı Finike batığının bulunduğu Gelidonya Burnu ve Beş adalar yönüne , ikincisi ise Tam aksi istikametinde Sazak ve Porto Ceneviz koyları turudur. Tekneler sabah 10:00 gibi iskeleden haraket edip akşam üzeri 17:30 gibi geri dönmektedir. Turlarda öğle yemeği fiyata dahil olup teknede alacağınız içecekler ekstra olarak ücretlendirilecektir. 
            Bölgenin en güzel koylarında yapacak olduğunuz bu turdan zevk alacak zaman zaman carettaları ve daha önce hiç bir yerde göremediğiniz deniz canlılarını da görme fırsatı bulacaksınız. Tura çıkarken güneş kreminizi , mayonuzu, deniz gözlüğü ve şnorkel almanızı tavsiye ederiz. 
            Tura katılabilmek için bir gün önceden rezervasyonunuzu mutlaka yaptırınız. Rezervasyon için tesis yetkililerimizden yardım alabilirsiniz.

TAHTALI OLYMPOS TELEFERİK             Tahtalı dağının zirvesindeki eşsiz deniz ve doğa manzarası Tahtalı Teleferik ile artık dakikalar içerisinde önünüzde. Zirveden içeceğinizi yudumlarken tatil bölgesinin ve denizin nefes kesen görüntüsünün keyfine varabilirsiniz.

             SİNEMİS' den %10 indirimli giriş biletlerinizi almanız da mümkün. 
         

Aynı anda Deniz ve Kar keyfi.

  • Türkiye sahip olduğu turizm potansiyeline bir yenisini ekleyerek turizmini daha da zenginleştiren bir Imana kavuştu:Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdeniz’i ve 2’365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Zirvesi karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır. Antalya`ya iş veya turizm amaçlı gelen herkesin mutlaka görmesi gereken teknoloji ve mühendislik harikası OlymposTeleferik günlük ziyaretler icin ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır.

ANTALYA DEV AKVARYUM                     Turizmin başkenti Antalya’nın, "geleceği işaret eden simgeleri”nden biri Antalya Aquarium. Ziyaretçilerin sualtı dünyası hakkında detaylı bilgi alabilecekleri, eğlenerek dolu dolu vakit geçirebilecekleri, dünya standartlarında örnek teşkil eden, dev bir eğlence ve bilim kompleksi.

                    Antalya’nın en gözde yerinde, Konyaaltı Olbia Kanyonu’nda, toplam 30 bin metrekare alan üzerinde 12 bin metrekare kapalı alan olarak tasarlanan dev akvaryum kompleksinde, 5 milyon litre su kapasiteli ana tankın içinde 131 metrelik uzunluğu ve 3 metre genişliğiyle Dünya’nın en büyük akvaryum sualtı tüneli yer alıyor.

                    Zemin katta yer alan ana tankın dışında, içinde köpekbalıklarına özel büyük bir tank ile birlikte 40’tan fazla tematik akvaryum da bulunan Antalya Aquarium’da dünyanın dört bir yanından binlerce tür, on binlerce sualtı canlısı bulunuyor. Ana tankın dekorasyonu ünlü italyan heykeltraş Benedetti tarafından Güney Afrika’da hazırlandı. İçinde gerçek boyutlu bir uçak, bir gemi ve bir de denizaltı enkazı bulunan dekorasyon dünyanın en büyük "Coral Reef” dekorasyonu olma özelliğini taşıyor.

                   Ayrıca Avrupa’da tasarlanan özel filtrasyon sistemleri ile dünyanın en berrak akvaryum suyu da Antalya Aquarium’da!

                   Akvaryumların yanısıra; 1500 metrekare kapalı alan içinde yer alan Kar Dünyası, geceleri yağdırılacak gerçek kar ile dünyanın en büyük kapalı gerçek kar alanı.

                   KENDİ ARAÇLARINIZLA GELDİYSENİZ EĞER TATİLİNİZİ SONLANDIRIP EVE DÖNÜŞ YOLUNUZDA MUTLAKA UĞRAMANIZI TAVSİYE EDERİZ. 

ADRASAN'IN KEYFİNİ ÇIKARANLAR